itqan grubu

Yatırımcıların başarıya ulaşmasına yardımcı olacak doğru çözümleri sunmak.

ITQAN Holding

ITQAN Holding iletişime odaklanır ve ortaklarımıza yaratıcı İş çözümleri sunar. BAE de Dubai Emirliği nde kurulduk.

ITQAN Medya

ITQAN Media, reklamcılık, yayıncılık ve ağ oluşturma, haber, baskı ve yayın, dijital, kayıt ve sinema filmleri gibi çok çeşitli alanları kapsar ve her birinin kendi ilgili altyapısı vardır.

ITQAN Genel Ticaret

ITQAN General Trading, iş ve hükümetle ilgili amaçlarla tüketicilere sattıkları çeşitli ürünlerle çalışır. ITQAN Ticaret BAE de farklı bir müşteri yelpazesine donanım ürünleri dağıtır.

ITQAN Tatil Evleri

ITQAN Proje Yönetimi, projenin farklı kaynaklarını ve yönlerini, kaynakların projeyi tanımlanan kapsam, zaman ve maliyet kısıtlamaları dahilinde tamamlamak için gereken tüm çıktıları sağlayacak şekilde yönetir.

ITQAN Proje Yönetimi

ITQAN gayrimenkul yatırımcılara çok çeşitli gayrimenkul hizmetleri sunmaktadır. Gayrimenkul ve mülk yönetimi işinde olmak istemediğinizi anlıyoruz

itqan gayrimenkul

ITQAN Holiday, Avrupa nın önde gelen tatil evi uzmanlarından biridir.Konuklar, ev sahipleri ve satış ortakları, güçlü dağıtım ağımızın benzersiz karışımından yararlanmaktadır.

ITQAN Gümrükleme ve Nakliye

ITQAN Gümrükleme ve Nakliye, ihracat / İthalat düzenlemelerini anlamada profesyonel bir ekibe sahiptir, tüm ülkelere ihracat / İthalat yapan gönderiler için kapsamlı Gümrükleme hizmeti sunmamızı sağlar ve müşterilerin gümrük ile ilgili tüm konuları daha hızlı gidermelerine yardımcı olur, ayrıca yerel gümrük kurallarını ve düzenlemelerini bilirler. ve müşterileri buna göre ağırlayın.

Medya

image
We Work’ de işini Kurma firsatı.

Dubai'deki işini yapmak

image
Itqan Dubai 2020

New Journey begins

image
ITQAN’a Güvenmek ile işiniz Kolaylaştırıyorsunuz!

Kolaylaştırıyoruz

image
ITQAN Helps

You Setup your company in one of the greatest cities for business - Dubai

image
ITQAN Supports

Your Business Setup Journey

ITQAN Emirates

مزايا الاستثمار في الامارات - تاسيس شركة فى دبى

image
ITQAN Professionals

اتقان تاسيس الشركات في دبي

image
ITQAN Dubai

الاستثمار و الاقامة في دبي - تاسيس شركة في دبى

Hadi Konuşalım


Ben ANİS', size nasıl yardımcı olabilirim?

logo

Recent Blogs

Different UAE Visas Explained

Like all countries worldwide, UAE issues many kinds of visas subject to your visit’s purpose. Knowing visa options in UAE would be very helpful for those keen on doing company formation in Dubai.

Daha fazla oku..
ITQAN | How to Set Up a Business in Dubai

To obtain a trade license, the process is quite simple. Refer to the following steps for a detailed overview. Choose your local sponsor Obtain an activity approval and a name from DED Search for commercial premises and obtain a rental agreement Make a MOA with the sponsor Submit the MOA to DED Submit the MOA and the license request to the DOD Once all these steps are complete, the authorities will issue a trade license instantly. Once you have the license at your disposal, you can start executing your other business plans. Speak to our consultants and they will be very happy to explain the whole process to you. If you would like to setup a business in Dubai and you want to enjoy a hassle-free process then go ahead and get in touch with our business consultants team members and they will guide you through everything. They will also introduce you to our 3 step company formation program!

Daha fazla oku..
How to Get an Industrial License in Dubai

This Industrial license is given to firms or persons with a business that converts natural or raw resources into new goods or slightly processed products. And these new or slightly processed products must have further use for other trades doing other business operations.

Daha fazla oku..