ITQAN

ITQAN, iletişime odaklanan ve ortaklarımıza yaratıcı İş çözümleri sunan bir İş Danışmanlığıdır. BAE'de Dubai Emirliği'nde kurulduk. BAE'de bir şirket kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı ve bu konuda uzmanlaşmak bunu kolaylaştırıyor. BAE'de iş oluşumunuzu kolaylaştırmak ve hayalinizdeki platformu herhangi bir güçlük çekmeden başlatmak için bir iş ortağı arıyorsanız, yardım için ekibimizle iletişime geçin. Danışmanlık ekibimiz, yöneticilerimiz ve iş ortaklarımız, işletmeniz hakkında bir fikir edinmek ve çözümlerimizi gereksinimlerinize uyarlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. ITQAN'da iş ahlakımız bize ayaklarımızın üzerinde çevik olma avantajını sağlıyor; Ekibimiz ihtiyaçlarınızı önceden tahmin etmek ve İş görünürlüğünüzü yönlendirmek ve geliştirmek için çözümler sunmak için her zaman yanınızda olacaktır.

about_img play-icon
play-icon

Jebel Ali'de Şirket Kurulumu

Serbest Bölgeler, kuruluş sürecinde yeni şirketlere yardım etmeye çalışıyor ve uygulanabilir bir iş planı oluşturmanın en önemli adımlarından biri, şirket kurmanın başlangıç ​​maliyetlerini bilmektir ve bizimle ve bizimle işbirliği yapan yatırımcılar aracılığıyla projenizi finanse etmenize yardımcı olabiliriz. BAE'deki en iyi yatırım şirketleri, bu nedenle sadece proje planını yapmanız ve basit bir şekilde gözden geçirmeniz yeterlidir. Hükümet, Emirlik müteahhitlerine güçlü destek verdiğinden, bizden doğru yatırımcıyı bulmak için çok sayıda hibe vardır. güçlü bir iş planı.

Daha fazla oku..
about_img play-icon

Dubai'de İşinize Başlayın

İşinizi büyütmek için inşa edilmiş, Dubai'ye işinizi tanıtmak, dünyanın en canlı iş topluluklarından birine katılmak anlamına gelir - bu, dünya genelindeki küresel çok ulusluların yarısından fazlasını içeren bir manzara, hepsi de şehri bölgesel merkez olarak seçer. Karışıma, şu anda Dubai'deki küresel genel merkezden uluslararası olarak faaliyet gösteren yerli mavi çipler ve emirliğin son derece proaktif ve girişimci yanlısı destek politikaları tarafından teşvik edilen bir dizi yenilikçi girişimler de ekleniyor.

Müşteri Yorumları

Bizim takım

Ekibimizin her üyesi kendi alanında uzmandır

speaker
Mohammed Hamza
Başkan
team1
Zinab Chaker
Kıdemli İşletme Danışmanı
team1
Anis Sayad
Yönetici müdür
speaker
Hanaa_Ewis
Halkla ilişkiler müdürü
speaker
Reema Ismail
Operasyon Yöneticisi
speaker
Ruhiya Rahimova
İş danışmanı
speaker
Nour Thabet
İş danışmanı
speaker
Naoures Messaoudi
İş danışmanı
speaker
FATIMA ELTIGANI
İş danışmanı
speaker
DANIA KHADER
İş danışmanı
speaker
Alina Bakhtiyarova
İş danışmanı
speaker
Ali Deeb
İş danışmanı
speaker
Yanie Aspiras
Yönetici Asistanı

Recent Blogs

Start a Business in Dubai Free Zone

Dubai has an advantageous strategic location serving the fastest emerging markets that have the highest rates globally. Dubai is offering a tax-exempted environment, unlike other cities which are always implementing new tax regulations. This lets you invest your money and rope in maximum profits and benefits.

Daha fazla oku..
5 Profitable Business Ideas in Dubai

Dubai has been thought of as a happy hunting ground by many entrepreneurs because of its unique prospects, geographical location, and quality of life. To start with, Dubai exists as a thriving business state that holds a matchless strength of site on the global map that provides the prospect of getting hold of at least a billion clients from nearby nations.

Daha fazla oku..
Why ITQAN? - Easy Business Setup in Dubai

Are you looking for an easy business in Dubai? If so, the best thing for you to do is to find skilled UAE business experts or a business consultancy firm. They can assist you by giving useful info, schemes, advice, and plans that help in your business founding.

Daha fazla oku..