ITQAN

ITQAN, iletişime odaklanan ve ortaklarımıza yaratıcı İş çözümleri sunan bir İş Danışmanlığıdır. BAE'de Dubai Emirliği'nde kurulduk. BAE'de bir şirket kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı ve bu konuda uzmanlaşmak bunu kolaylaştırıyor. BAE'de iş oluşumunuzu kolaylaştırmak ve hayalinizdeki platformu herhangi bir güçlük çekmeden başlatmak için bir iş ortağı arıyorsanız, yardım için ekibimizle iletişime geçin. Danışmanlık ekibimiz, yöneticilerimiz ve iş ortaklarımız, işletmeniz hakkında bir fikir edinmek ve çözümlerimizi gereksinimlerinize uyarlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. ITQAN'da iş ahlakımız bize ayaklarımızın üzerinde çevik olma avantajını sağlıyor; Ekibimiz ihtiyaçlarınızı önceden tahmin etmek ve İş görünürlüğünüzü yönlendirmek ve geliştirmek için çözümler sunmak için her zaman yanınızda olacaktır.

about_img play-icon
play-icon

Jebel Ali'de Şirket Kurulumu

Serbest Bölgeler, kuruluş sürecinde yeni şirketlere yardım etmeye çalışıyor ve uygulanabilir bir iş planı oluşturmanın en önemli adımlarından biri, şirket kurmanın başlangıç ​​maliyetlerini bilmektir ve bizimle ve bizimle işbirliği yapan yatırımcılar aracılığıyla projenizi finanse etmenize yardımcı olabiliriz. BAE'deki en iyi yatırım şirketleri, bu nedenle sadece proje planını yapmanız ve basit bir şekilde gözden geçirmeniz yeterlidir. Hükümet, Emirlik müteahhitlerine güçlü destek verdiğinden, bizden doğru yatırımcıyı bulmak için çok sayıda hibe vardır. güçlü bir iş planı.

Daha fazla oku..
about_img play-icon

Dubai'de İşinize Başlayın

İşinizi büyütmek için inşa edilmiş, Dubai'ye işinizi tanıtmak, dünyanın en canlı iş topluluklarından birine katılmak anlamına gelir - bu, dünya genelindeki küresel çok ulusluların yarısından fazlasını içeren bir manzara, hepsi de şehri bölgesel merkez olarak seçer. Karışıma, şu anda Dubai'deki küresel genel merkezden uluslararası olarak faaliyet gösteren yerli mavi çipler ve emirliğin son derece proaktif ve girişimci yanlısı destek politikaları tarafından teşvik edilen bir dizi yenilikçi girişimler de ekleniyor.

Müşteri Yorumları

Leave A Review

Bizim takım

Ekibimizin her üyesi kendi alanında uzmandır

speaker
Mohammed Hamza
Başkan
team1
Zinab Chaker
Kıdemli İşletme Danışmanı
team1
Anis Sayad
Yönetici müdür
speaker
Hanaa_Ewis
Halkla ilişkiler müdürü
speaker
Reema Ismail
Operasyon Yöneticisi
speaker
Ruhiya Rahimova
İş danışmanı
speaker
Nour Thabet
İş danışmanı
speaker
Naoures Messaoudi
İş danışmanı
speaker
FATIMA ELTIGANI
İş danışmanı
speaker
DANIA KHADER
İK Yöneticisi
speaker
Alina Bakhtiyarova
İş danışmanı
speaker
Ali Deeb
İş danışmanı
speaker
Yanie Aspiras
Yönetici Asistanı

Recent Blogs

Different UAE Visas Explained

Like all countries worldwide, UAE issues many kinds of visas subject to your visit’s purpose. Knowing visa options in UAE would be very helpful for those keen on doing company formation in Dubai.

Daha fazla oku..
ITQAN | How to Set Up a Business in Dubai

To obtain a trade license, the process is quite simple. Refer to the following steps for a detailed overview. Choose your local sponsor Obtain an activity approval and a name from DED Search for commercial premises and obtain a rental agreement Make a MOA with the sponsor Submit the MOA to DED Submit the MOA and the license request to the DOD Once all these steps are complete, the authorities will issue a trade license instantly. Once you have the license at your disposal, you can start executing your other business plans. Speak to our consultants and they will be very happy to explain the whole process to you. If you would like to setup a business in Dubai and you want to enjoy a hassle-free process then go ahead and get in touch with our business consultants team members and they will guide you through everything. They will also introduce you to our 3 step company formation program!

Daha fazla oku..
How to Get an Industrial License in Dubai

This Industrial license is given to firms or persons with a business that converts natural or raw resources into new goods or slightly processed products. And these new or slightly processed products must have further use for other trades doing other business operations.

Daha fazla oku..